Záväzné pravidlá servera phpBB.sk

Informácie o oficiálnej Slovenskej phpBB podpore, a pravidla komunity.
Užívateľov profilový obrázok
TheEilag
Moderátor
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 20. Januára 2016, 10:31
Bydlisko: Česká republika
Kontaktovať užívateľa:

Záväzné pravidlá servera phpBB.sk

Príspevok od užívateľa TheEilag » 23. Mája 2016, 17:44

Záväzné pravidlá servera phpBB.sk

1. Registrácia a používateľské účty
a. Táto služba je poskytovaná zadarmo a nie sú požadované žiadne členské príspevky alebo poplatky.

b. Užívateľ je povinný pri registrácii zadať platné a pravdivé údaje

c. Administrátori si vyhradzujú právo kedykoľvek vylúčiť užívateľa, zmazať jeho príspevky, popr. inak obmedziť užívateľa, pri porušení akéhokoľvek z uvedených bodov

2. Prispievanie na fóre a podpora
a. Užívateľ sa zaväzuje prispievať obsah relevantným k tematike daného fóra, adminsitrátor môže kedykoľvek bez udania dôvodu mazať príspevky užívateľov, ak to zistí za potrebné

b. Užívateľ sa zaväzuje neprispievať pohoršujúcim, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárnym, zastrašujúcim, sexuálne orientované alebo akýmkoľvek iným materiálom, ktorý môže porušovať platné zákony vo vašej krajine, Slovenskej republiky, kde sídli phpBB.sk, alebo medzinárodné právo.

c. Skôr ako založíte nový topic / thread (ďalej téma), použite funkciu Hľadať a zistite si, či daný problém tu nebol už niekde riešený.

d. Pri zakladaní tém so žiadosťami o pomoc sa snažte vystihnúť jeho názov zodpovedajúce vášmu problému. Témy typu "Pls pomôžte", "pomoooc !!", "Poraďte" a podobne budú nemilosrdne mazaná.

e. Dbajte prosím na dobré mravy a tiež na to, že nie každý je v odbore znalý a skúsený.

f. Nepoužívajte citácie mimo citácií (tzv. mnohonásobné citácie). Nahradzujte je iným spôsobom (napríklad tromi bodkami "..."). Mnohonásobnou citáciu je možno výnimočne použiť iba v prípade, že sa jedná o podobný dotaz, na ktorý by ste odpovedali dvakrát rovnakú vetou.

g. Platí prísny zákaz akéhokoľvek SPAMU a OT(offtopic - príspevok, ktorý sa netýka preberanej témy). Spam sú chápané príspevky typu "Thx.", "Goood", a podobné príspevky bez vecného obsahu a cielené propagácie cudzích stránok. Ak hovoríme o "OT" tak nezabúdajte, že autora prekladu, hacku, modu pod. Zaujímajú skôr konštruktívne vyjadrenie k jeho práci, ktoré sú užitočné v mnohých smeroch pre ďalšie možné úpravy.

h. Na fóre je prísny zákaz zverejňovania odkazov na stránky, ktoré sa zaoberajú warez tematikou, vr. čisto informatívnych prezentácií. Porušenie tohto pravidla sa berie ako osobitne závažné a môže byť dôvodom vášho okamžitého vylúčenia z tohto fóra.

i. Príspevky sa zbytočným formátovaním (tučný, veľký alebo farebný text) budú upravené a formátovanie z nich odstránené.

j. Zákaz napádanie akéhokoľvek užívateľa na tomto fóre; sprostých a vulgárnych prejavov; rasovej, náboženskej, sexuálne a iné diskriminácie a porušovania platných zákonov Slovenskej republiky.

k. Nie je dovolené žiadať o podporu tímu cez súkromné ​​komunikačné kanály. Podpora sa poskytne len na fóre v zodpovedajúcich sekciách.

3. Podpora, právne záležitosti, avatary a podpisy

a. Všetky materiály, ktoré vytvorila skupina phpBB.sk (členovia v moderátorských skupinách), možno šíriť len s uvedením pôvodného autora a url http://www.phpbb.sk

b. Podpora bude poskytovaná iba fóram, ktoré majú uvedený copyright phpBB Group v pätičke svojho fóra.

c. phpBB je poskytované pod licenciu GNU / GPL a je nutné dodržiavať jej pravidlá pri ďalšej distribúcii vami upravených verzií.

d. Podpora nie je poskytovaná fóram, ktoré podporujú, obsahujú alebo uvádzajú odkazy na fóra, prezentácie alebo súbory zaoberajúce sa tematikou warez. Toto pravidlo je uplatnené v širokom rozsahu a diskusia na túto tému sa nepovoľujú.

e. Užívateľ si môže zvoliť avatar o maximálnej veľkosti 90x90 pixelov, ak Moderátor alebo Administrátor neurčí inak.

f. Podpora je poskytovaná fóram, ktoré sú aktualizované na poslednú verziu, viď. http://www.phpbb.com/downloads/olympus.php?from=submenu

g. Podpis:
V podpisu je povolený len obyčajný text bez obrázkov
Komerčné odkazy nie sú povolené, okrem výnimiek udelených tímom, odkazy na nekomerčné stránky sú povolené, maximálne však tri.
Nie je povolené zafarbovať alebo zväčšovať text nad normálny (100) veľkosť.


Každý užívateľ je povinný dodržiavať tieto pravidlá. PRI ICH PORUŠENIE hrozí trvalé vylúčenie z fóra (BAN).

Pravidlá sú prevzaté z oficiálnej českej podpory. Posledná úprava: 23. mája 2016
NEPOSKYTUJEM podporu cez ICQ/Jabber/SZ ani iné komunikačné protokoly! => pýtajte sa tu
NEPOSKYTUJEM podporu pre warez fóra.
HĽADAJTE pred položením otázky.
NEURGUJTE podporu.

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný