O phpBB ®

Milióny ľudí na svete používa phpBB denne, preto je phpBB najpoužívanejším open source systémom na svete. Či už chcete zostať v kontakte s malou skupinou priateľov, alebo chcete vytvoriť veľké fórum s veľa kategóriami pre firemné webové stránky je phpBBtým pravým systémom. PhpBB má funkcie, ktoré budete potrebovať už vstavané.

Noví užívatelia ocenia v phpBB rozsiahly administratívny panel, ktorý umožňuje prispôsobenie aj tých najzložitejších funkcií, bez toho aby ste museli upravovať kód priamo v súboroch, zatiaľ čo pokročilí používatelia ocenia jednoduchosť, s akou je možné phpBB integrovať do existujúcich systémov.Vzhľadom k tomu,že phpBB je uvoľnený pod GNU General Public License , môžete vykonať zmeny v kóde, bez toho, aby ste najprv museli získať povolenie od phpBB Group. Naša rozsiahla databáza rozšírení vytvorená užívateľmi umožňuje zmenu a pridávanie funkcií rovnako jednoducho ako vkladanie kódu do príslušných súborov, zatiaľ čo databáza štýlov obsahuje stovky štýlov a balíčkov s obrázkami, aby ste si mohli jednoducho prispôsobiť svoje phpBB.

Podrobné návody, ktoré sú, alebo budú k dispozícii na stránkach Články, Návody Vám pomôžu inštalovať phpBB v priebehu niekoľkých minút. Ak máte akékoľvek otázky, navštívte naše phpBB/forum , kde naši administrátori a členovia komunity Vám radi pomôžu s konfiguráciou softwaru pre individuálne potreby.

Žiadny iný CMS softvér neponúka väčšie doplnenie funkcií, pri zachovaní efektívnosti a jednoduchosti použitia. Najlepšie zo všetkého je to, že phpBB je úplne zadarmo.


Vitajte v komunite phpBB